Profesyonel Apartman Bina Site Yönetimi

1. Apartmanınızın masraflarını dairelere nasıl paylaştıracağım diye düşünmeyeceksiniz. Arsa payıymış, eşitmiş, adam başına imiş gibi sorunlar sizi rahatsız etmeyecek.
2. Dairelere yaptıkları ödemeler için tek tek makbuz yazmayacak bunu deftere nasıl işleyeceğim diye düşünmeyeceksiniz.
3. Hazırlamakla yükümlü olduğunuz işletme projesi ve detaylarından ve kabul görmesi için yapmanız gerekenlerden kurtulacaksınız.
4. Kapıcı,kaloriferci, gece bekcisi ve (veya) bahçıvanınızın SSK , işe giriş bildirgelerini ,aylık SSK bildirgelerini hazırlamakla uğraşmayacaksınız.
5. Yukarda sayılan Apartman hizmet görevlilerinizin işe giriş ve çıkışlarında Bölge Çalışma Müdürlüklerine verilecek resmi evrakları tanzim etmekle uğraşmayacaksınız.
6. Yıllık Olağan ya da Olağanüstü toplantılarınızın usulüne uygun yapılması ve alınan kararların kanun karşısında dayanaklara dayanması konusunda bir kuşkunuz kalmayacak. Alacağınız kararlar K.M.K ‘na uygun olacak ve kanunen takibi kolay olacak.
7. Apartmanın ihtiyacı olduğunda asansörcü, elektrikci, tesisatcı gibi ustaları aramayacak yapılan işin düzgün yapılıp, yapılmadığını kontrol için ustaların başında beklemeyeceksiniz. Bunu sizin yerinize biz yapacağız.
8. Ortak kullanım alanları olan,çatınızın akması,merdiven boşluğunun boyatılması, dış cephenin boyatılması işleri yaptırılacağında fiyat teklifleri, bu teklifi veren firmaların güvenilirliği,en uygun fiyata en kaliteli şekilde kime yaptırılacağı bizim tarafımızdan hazırlanacak, teklifler size gelecek siz karar vereceksiniz.
9. Apartman masraf ve faturalarını deftere işlemek bize kalacak, siz rahatınıza bakacaksınız
10. Binamızı sigorta yaptırdık mı, yangın tüplerimiz dolu ve kullanıma hazır mı diye dert etmeyeceksiniz.
11. Kapıcınız Apartman Hizmet personelinizin yıllık izin formlarını hazırlamayacak,yıllık izine ayrıldığında yerine kimi bulacağız diye dert etmeyecek, izin kullanmazsa ne yapacağım diye düşünmeyeceksiniz. Kapıcınızın tüm resmi evrak ve dökümanlarının zamanında imzalanması ve yasal süreler göz önüne alınarak eksik evrak kalmayacak. Hukuki durumlarda eksiksiz/hatasız evraklar ile kanun karşısınnda tam ve güvenilir durumda hakkımızı savunacağız.
12. Defterlerinizin yıllık noter defter tasdiki ile uğraşmayacaksınız.
13. Kapıcı kıdem tazminatı fonu ayrılması gibi teknik konuları dert etmeyeceksiniz.
14. Parasını ödemeyen komşunuzu icraya vermek zorunda kalmayacaksınız.
15. Apartmanın temizlik ve hijyenik bir ortamda olup olmadığını Uzman Doktorumuz denetlemelerde bulunacak.Gerekli temizlik yaptırılacaktır.
16. Gece herhangi bir saatte apartmanlarınız/siteniz görevli elemanlarımız tarafından denetlemeler yapacak. Sisteme uyumlu olan apartmanın/sitenin internet üzerinden apartman/site çevresi istenildiğinde 24 saat gözetlenebilecektir.(Güvenlik kamerası olan ve ADSL internete bağlı olan apartman/siteler için geçerlidir)

 

Etiketler

Sayfamızı Paylaşın